23 Aralık 2011 Cuma

YENİYIL HEYACINIKoskaca bir yılı daha devirdik daha dün gibi ne kadar çabuk geçti aylar günler ve sene bitti.Bu günlerin acelesi mı var, bu kadar çabuk geçmek zorunda mı ? Biten senenin hüznü yeni senenin sevinci karışık bi duygu,bütün dileklerimiz gelecek senenin bizlere iyi gelmesi hoşluklar olması.


Zamanın bu kadar çabuk geçmesinden hepimiz dertliyizdir evet zamanı bu kadar çabuk tüketiyoruz, peki ne yapıyoruz bi düşünün bakalım zamanın içini nasıl dolduruyoruz ne kadarı boş ne kadarı dolu,herkesde bi koşturmaca bir yerlere yetişmeye çalışma çabası,ne kendimize, ne ailemize ne çevremizdeki sevdiklerimize, değer verdiğimiz kişilere zaman ayıramıyoruz neden sadece hayat şartları deyip geçiyoruz.

Hayat şartları evet sanırım suçluyu bulduk, hayat şartları onu iyileştirdikmi sorun çözülür diyoruz,ama o zamanda başka şeyler bahane olur ve yine zamansızlıktan şikayetimizi dile getiririz.


Yeni bir yıla girerken sizlerin bahsettiğim bahanelerin arkasına gizlenmeden ne olursa olsun sevdiklerinizle yeterince vakit geçirmenizi,zamanınızı boşa geçirmeden dolu dolu seneler geçirmenizi diliyorum...
http://www.kamilemutlu.blogspot.com/Hiç yorum yok :

Yorum Gönder