5 Şubat 2012 Pazar

HAFTA SONU KEYFİ


Bugün pazar, erkenden kalk işe git olayı yok ne güzel cumartesi ve pazarları çok seviyorum herkes gibi, çalışanlar için ayrı bir güzelliktir hafta sonu tatilleri ama inanın 2 gün bile yetmiyor yapmak istediklerini yapamamak o 2 güne sığdıramamak insanı  fena yapıyor...


Ama bugün tembellik yapıp hiçbir şey yapmıyorum dostlar,arada sizede tavsiye ederim tembelliği arada tabii...Sabah 11.00 de kalktım güzel bir tarçınlı yeşil çayımı içtim kahvaltıyla birlikte harika.Sizede tavsiyem lütfen siyah çay içmeyin yeşil çaydan şaşmayın ama kararında fazlasıda zararlı bitki çaylarının biliyosunuz.
Daha sonra ki yazılarımda bitki çaylarının yararlarını ve nasıl kullanmanız gerektiğini burdan yazıcam.


Kahvaltı sonrası kahve keyfimizide yaptıktan sonra pc nin başına geçip yazımız ve araştırmalarımız gelicek,arada televizyon film izleme keyfi, D-smart'ta film kanallarında güzel filmler veriliyo tavsiye ederim,keyif yapmak istediğinizde izlenebilecek filmler var.


Evet hafta sonunu bu yüzden seviyorum dostlar sadece kendim ne istersem onu yapıyorum.

Hafta arası çalışma günlerinde işverenin, işin gereği başkalarının isteklerini ,işlerini yapmaktan dolayı,hafta sonu kendi isteklerini yapmak çok zevkli ve paha biçilemez...
http://www.kamilemutlu.blogspot.com/

2 yorum :

  1. Hafta içinin iğğrenç temposunun ardından 'hafta sonu tembelliği hayaliyle uyuyup, gözlerimin cumartesi sabahın köründe açılması senderomu'nu atamasamda üstümden, hafta sonu candır. Haftasonunu icat edene teşekkürü borç biliriz.:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. AYNEN ÖYLE VALLA HAFTA SONU OLMASA NAPARTIK ACEP :)

      Sil