1 Mayıs 2012 Salı


Araplar yine Beren Saat'i konuşuyor

Fatmagülün Suçu Ne? dizisinin yayınlanmasıyla birlikte Arap dünyası bir Türk yıldız Beren Saat'in daha tiryakisi oldu..


Araplar yine Beren Saat i konuşuyor

Arap dünyasında Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün ve Songül Öden’den sonra şimdi de Beren Saat fırtınası esiyor. Gümüş dizisiyle tüm Arap ülkelerinde milyonlarca kişilik hayran kitlesine sahip olan Tatlıtuğ için ‘ideal erkek’ benzetmesi yapan Arap kadınlara şimdi de Arap erkekler eklendi. 

Onların ‘ideal kadın’ dedikleri isim ise Fatmagülün Suçu Ne dizisindeki ‘Fatima’ karakteriyle gönülleri fetheden Beren Saat...

Kenan Doğulu ile yaşadığı aşk ile son haftalarda magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Beren Saat için Arap ülkelerindeki hayranları 30’dan fazla Facebook grubu kurdu. Bu gruplardaki ‘Fatima’ hayranlarının sayısı 800 bini aştı.İzel'i yıkan dost kazığı!..

Pop müziğin ünlü ismi İzel, yıllardır kurtulamadığı cilt sorununun geçmişte yaşadığı aldatma olayından sonra başladığını ilk kez itiraf etti.İzel i yıkan dost kazığı!..

Sevilen ses sanatçısı İzel, sevgilisini en yakın kız arkadaşıyla öpüşürken yakaladığını anlattı ve“Sevgilimi en yakın kız arkadaşımla öpüşürken yakaladım. İkisini öyle görünce hiçbir şey diyemedim. Sadece ‘Kolay gelsin’ dedim çıktım. O gün büyük üzüntü yaşadım. Hem en yakın arkadaşımı hem de sevgilimi kaybettim. Ben öfkemi dillendirebilen biri değilimdir, içime atarım. O gün de bir şey diyemedim. Akşam yattım sabah kalktığımda cildim bu haldeydi. Önce kızamık olduğumu sandım, sonra doktora gittim, doktora stresten olduğunu söyledi. Allah’tan başka bir hastalık olmadı. Sadece yüzümle kurtuldum. 2 kez operasyon geçirdim, ama artık bir şey yaptırmayacağım” diye konuştu.


Meryem Uzerli Hürrem'i eleştirdi

İstanbul Life dergisi, yeni sayısında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli’yi gökdelenlerin arasında objektif karşısına geçirdi.


Meryem Uzerli Hürrem i eleştirdi

Diziden önce Hürrem Sultan hakkında fikriniz var mıydı?- Hayır Hürrem’le ve Kanuni Sultan Süleyman’la ilgili hiçbir bilgim yoktu. Almanya’daki okullarda bize Osmanlı tarihi öğretmediler ki. Tüm hikayeyi, Hürrem Sultan’ın kim olduğunu bana Meral Okay anlattı. Ayrıca birçok kitap okudum, internetten araştırmalar yaptım.

Hürrem’i araştırıp tanıdıkça neler şekillendi kafanızda?- O bir noktaya kadar aşk için savaşıyor. Buna hak veriyorum. Ama bir insana acı çektirmek, arkadan işler çevirmek, ona tuzaklar kurmak; buna hak veremem. Onu haklı da buluyorum haksız da. Yüzde 50 yüzde 50 aslında. Ama onun ruhuna ve yaşadığı hayata çok saygı duyuyorum. Çünkü bir kadın için çok zor bir dönem ve bir yandan yardımsever bir kadın olduğunu da unutmamak lazım.

Gerçek hayatta karşınıza onun gibi biri çıksa...- Karşıma ondan parçalar taşıyan bazı insanlar çıktı. Böyle insanlardan uzak durmak ya da psikoloğa göndermek en iyisi! (Gülüyor) Çünkü ne zaman patlayacakları belli olmuyor.

TUTKULU BİR AŞK

Hürrem’le Sultan Süleyman’ın arasındaki tutkulu aşka gelecek olursak... Siz hiçbirine bu derece tutkuyla bağlandınız mı?- Evet, benim çok büyük bir aşkım vardı ve oldukça tutkulu bir aşktı. Ama ben bir daha aşkı bu şekilde yaşamak istemem, çünkü artık sevgiyi daha farklı görüyorum. Bir ilişki içindeyken onun gerçek sevgi olduğuna inanıyorsun, sonra dönüp bakıyorsun ve görüyorsun ki gerçek sevgi aslında özgürlük. Arada tabii ki tutku olabilir ama kimse kimsenin hayatına karışmamalı. Tüm hayatın bir insan üzerine kurulması biraz zararlı. 

OKAY’IN RUHU BURADA
Meral Okay’ı kaybettik bir süre önce. Kendisi sizin için ne ifade ediyordu?
- Çok ayrı bir yeri vardı benim için. O beni hissetti, ben de onu hissettim. Meral Okay’ın o kadar kuvvetli bir ruhu var ki anlatamam, o yüzden bence o gitmedi, sadece fiziksel olarak yok ama ruhu burada. O benim kalbimin içinde.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder