3 Temmuz 2012 Salı
ÖN YARGI

Uzaklarda bir köyde, kocası, çocuğu doğmadan ölmüş, tek başına yaşayan hamile bir kadın kendisine arkadaş olması açısından dağda yaralı olarak bulduğu bir gelinciği evinde beslemeye baslar. Gelincik kadının yanından bir an bile ayrılmaz.

Her ne kadar evcil bir hayvan olmasa da, oldukça uysallaşır. Bir kaç ay sonra kadının çocuğu doğar. Tek başına tüm zorluklara göğüs germek ve yavrusuna bakmak zorundadır. Günler geçer ve kadın bir gün bir kaç dakikalığına da olsa evden ayrılmak ve yavrusunu evde bırakmak zorunda kalır.

Gelincikle bebek evde yalnız kalmışlardır. Aradan biraz zaman geçer ve anne eve gelir. Gelinciği ve kanlı ağzını görür. Anne çıldırmışçasına gelinciğe saldırır ve oracıkta öldürür hayvanı. Tam o sırada içerdeki odadan bir bebek sesi duyulur. Anne odaya yönelir. Ve odada beşiği, beşiğin içindeki bebeği ve bebeğin yanında duran parçalanmış bir yılanı görür.


http://www.kamilemutlu.blogspot.com
2 yorum :

 1. zaman zaman benimde kendimi bu konuda cok elestirdigim oluyor, ah ah kimde yokki maalesef öNYARGı
  http://tatlikiraz.blogspot.nl/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. herşeye önyargısız yaklaşsak sanırım çoğu şeyi halledebiliriz gibi geliyo bana, gerçekten şu önyargı çok ama çok kötü bişey...

   Sil